Svět, ve kterém budou děti žít v bezpečném a láskyplném prostředí, je možný. Váš dar může změnit životní příběhy osmi milionů dětí žijících v institucích na celém světě.

Are you outside of the UK? You can donate to Lumos using any currency. Your account will be debited in your home currency but you need to state how much you would like to give in GBP. Please use the currency converter to check the amount you would like to give.

currency converter

british pounds

Darujte pravidelně

Dárcovství Lumosu mění životy. Měsíční příspěvky zajistí financování probíhajících projektů jako je například přesvědčování vlád a zákonodárců o tom, že nahrazení institucí péčí na rodinném základě je tím nejlepším řešením. Dále financování podpory lidí na cestě k opětovné integraci dětí, které strávily část svého života v institucích, zpět do komunity a jejich spolupráce s našimi týmy v zemích, kde probíhají naše programy, které zajišťují naplňování potřeb dětí. Darovat prostřednictvím webové stránky je možné i ze zemí mimo Británii, musíte ale zaslat dar v librách. Jakmile budeme moci přijímat dary v jiných měnách, budeme velice rádi za všechny příspěvky. Děkujeme Vám za Vaši podporu.

Darujte jednorázový příspěvek

Jakákoliv částka, kterou darujete, pomůže. Například: 5 liber zaplatí školní potřeby pro děti, 25 liber zaplatí školení učitele v inkluzivním vzdělávání a 100 liber pomůže s financováním vzdělávání pěstounů či sociálních pracovníků, kteří jsou za tyto peníze vyškoleni v oblasti péče o děti, které žily v institucích. Ať už darujete jakoukoliv částku, můžete si být jisti, že Vaše peníze půjdou přímo na financování našich programů. Viz náš 100% závazek. Darovat prostřednictvím webové stránky je možné i ze zemí mimo Británii, musíte pouze poslat dar v librách. Jakmile budeme moci přijímat dary v jiných měnách, budeme velice rádi za všechny příspěvky. Děkujeme Vám za Vaši podporu! 

explore by map take a look at what Lumos is doing around the world. Hover over the purple dots to learn more.
×