Ze světa Harryho Pottera je poslední kniha J. K. Rowlingové. Kniha byla vydána pro mudlovské oči (ne-kouzelníky, více k mudlům v Harry Potterovi). Výdělky z této knihy jdou přímo na financování boje proti institucionalizaci dětí a mladých lidí z celého světa. Kniha Bajky barda Beedleho obsahuje pět kouzelnických pohádek které nám odkrývají kouzelný svět Bradavic a ještě něco navíc.

Zakupte si knihu od J. K. Rowlingové

J. K. Rowlingová, zakladatelka Lumosu, darovala organizaci všechny výdělky plynoucí z prodeje její knihy Bajky barda Beedleho. Kniha, ať už tištěná nebo elektronická, je pro Lumos velkým darem, který napomáhá s financováním naší zásadní práce, která si klade za cíl změnit systémy, které oddělují děti od jejich rodin a umisťují je do institucí. Zakupte si knihu J. K. Rowlingové Titul Bajky barda Beedleho se poprvé objevil jako název knihy v knize Harry Potter a relikvie smrti, v poslední knize série dobrodružství mladého kouzelníka. Kniha byla údajně jednou z pěti kouzelnických pohádek odkázanou Hermioně Grangerové profesorem Albusem Brumbálem, ředitelem Bradavic, v jeho poslední vůli. Kniha obsahuje klíče a řešení nezbytné pro Harryho a jeho přátele na jejich poslední výpravě ke zničení Lorda Voldemorta – v knize se odehrává příběh nazvaný Příběh tří bratří.

Zbývající 4 příběhy se v Bajkách barda Beedleho objevují úplně poprvé. Kniha je k dostání v tištěné i elektronické verzi s tím, že veškeré příjmy z jejího prodeje jdou přímo nadaci Lumos.

Chcete-li si zakoupit tuto knihu, klikněte na odkaz Pottermore Shop – výhradního prodejce knih o Harry Potterovi. Chcete-li si zakoupit tradiční tištěnou verzi knihy, klikněte zde.

Máte-li zájem o zakoupení celé sady knih z Bradavické knihovny zvané ‘The Hogwarts Library Boxed Set’, kliknte zde. Sada obsahuje, mimo jiné, knihy Bajky barda Beedleho "Famfrpál v průběhu věků" a "Fantastická zvířata a kde je najít".

explore by map take a look at what Lumos is doing around the world. Hover over the purple dots to learn more.
×