Vyrůstání dětí v instituci odděluje děti od rodin, přátel a komunity a vystavuje je větším rizikům v dospělosti. Můžeme tomu zabránit. Svět, kde budou děti žít v bezpečném a starostlivém rodinném prostředí, je možný. S vaší pomocí můžeme změnit životní příběh milionů dětí žijících v institucích po celé Evropě.

získávejte aktuální informace

Rádi bychom vás informovali o tom, co Lumos dělá pro návrat dětí do rodin a reformu systémů péče o děti. Chceme, aby se praxe institucionalizace dětí stale už jen součástí historie. S vaší pomocí už jsme dokázali mnoho. Ale chceme udělat ještě mnohem víc. Prosím, připojte se k nám!

Learn more

Podpora Lumosu

Připojte se k nám a pomozte osmi milionům dětem na celém světě. Dětem, které vyrůstají v institucích, jež mají negativní vliv na jejich rozvoj. Pomozte nám vrátit tyto děti do rodin. Prosím, připojte se k nám.

Learn more

Koupit knihu J. K. Rowlingové

Ze světa Harryho Pottera je poslední kniha J. K. Rowlingové. Kniha byla vydána pro mudlovské oči (ne-kouzelníky, více k mudlům v Harry Potterovi). Výdělky z této knihy jdou přímo na financování boje proti institucionalizaci dětí a mladých lidí z celého světa. Kniha Bajky barda Beedleho obsahuje pět kouzelnických pohádek které nám odkrývají kouzelný svět Bradavic a ještě něco navíc.

Learn more

Darujte

Svět, ve kterém budou děti žít v bezpečném a láskyplném prostředí, je možný. Váš dar může změnit životní příběhy osmi milionů dětí žijících v institucích na celém světě.

Learn more
explore by map take a look at what Lumos is doing around the world. Hover over the purple dots to learn more.
×